MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Bizi takip edin

\

Duyurular

 • Doktora öğrencimiz Nilay Doğulu “EGU Early Career Scientist Representative for the Hydrological Sciences” görevine seçilmiştir

  Bölümümüz Su Kaynakları anabilim dalı doktora öğrencilerinden Nilay Doğulu 2017-2019 döneminde “Early Career Scientist

 • ODTÜ İnşaat Mühendisliği Öğrencileri ASCE Geoprediction 2017 yarışmasında 3’üncü oldular

  ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü lisans öğrencisi Celal Emre Üyetürk ve yüksek lisans öğrencisi Emir Ahmet Oğuz’dan oluşan takım, American Society of Civil Engineers (ASCE) GeoInstitute'un düzenlediği Geoprediction 2017 geoteknik öğrenci yarışmasında üçüncülük derecesi kazandı.

 • Erasmus Mundus Lisansüstü Programları ve Bursları

  Erasmus Mundus Lisansüstü Programları ve Bursları bilgilendirme toplantısı 3 Mart 2017 Cuma Günü saat 16:30 - 18:30 arasında İnşaat Mühendisliği K1 binası girişindeki seminer odasında yapılacaktır.

Öğrenci İşleri Duyuruları

 • CE600 Ön Değerlendirme Sınavı

  CE600 Ön Değerlendirme Sınavı 26 Mayıs 2017 Cuma günü Saat 09:00-12:00 saat aralığında DR1 sınıfında yapılacaktır. Doktora Ön Değerlendirme Sınavı Uygulama Ve Düzenleme İlkeleri

 • Doktora Yeterlik Sınavı Uygulaması

  Sayın Öğretim Üyeleri, Görevlileri ve Yardımcıları;

  Doktora Yeterlik Sınavı ile ilgili takvim başlamıştır. Doktora Yeterlik Sınavına girme aşamasındaki öğrencilerinizi ekli takvim doğrultusunda yönlendirmeniz gerekmektedir.

 • Dilekçeler

  Sayın Öğrencilerimiz;

   

  Bölüme vermiş olduğunuz dilekçeler Bölüm Başkanlığımızca incelenmiştir. Sonuçlar aşağıda gönderilmektedir. Öğrencilerimizin kayıt için 1 Mart 2017 Çarşamba gününü sisteme girmeleri ve dersleri kayıtlarına eklemeleri gereklidir. Aşağıda birden fazla seçeneği olan dersler için (veya ile ayrılmış olan dersler için) Bölüm öğrenci işleri ofisine gelip bilgi vermeniz gerekmektedir.