MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Bizi takip edin

\

Duyurular

 • Bölüm Basketbol Takımımızın Başarısı

  Üniversitemizde geleneksel olarak düzenlenen Bölümlerarası Basketbol Turnuvasında bu yıl bölümümüzün basketbol takımı Şampiyon olmuştur. Şampiyonluk sürecinde sırasıyla kimya mühendisliği, iktisat, jeoloji mühendisliği, hazırlık ve siyaset bilimi ve kamu yönetimi takımlarına karşı galip gelen takımımız turnuvayı namağlup tamamlamıştır.Takımızın başarısı candan kutluyor ve başarılarının devam etmesini diliyoruz.

   

 • Ders performans ödülleri

  Lisansüstü eğitimde derslerin tamamlanma süresini hızlandırmak ve öğrencileri teşvik etmek için her yıl ders performans ödülü verilmektedir.

 • Faculty Position in Fluid Mechanics and Hydraulics Engineering

  The Department of Civil Engineering at Middle East Technical University is seeking applicants for an academic position to teach undergraduate and graduate courses and perform research in Fluid Mechanics and Hydraulics Engineering in general.

Öğrenci İşleri Duyuruları

 • 2016 - Spring / CE600 Exam Results

  2016 - Spring / CE600 exam results are announced.

  You can view your results in http://civil.ce.metu.edu.tr/utilities/#/exam_results by signing in with your student credentials.

 • Doktora Yeterlik Sınav Sonuçları Duyurusu

  Doktora Yeterlik Sınav sonuçlarına aşağıdaki adresten ulaşılabilir. Doktora Yeterlik Sınavını geçen öğrencilerin Haziran ayı sonuna kadar Tez İzleme Kurulu Ataması yapması gerekmektedir.

  http://ce.metu.edu.tr/tr/doktora-yeterlik-sinavi-sonuclari

 • CE600 Ön Değerlendirme Sınavı Telafisi

  CE600 dersi sınavının yapıldığı gün raporlu olan öğrenciler için 16 Haziran 2017 Cuma günü saat 13:30 da CES3 sınıfında telafi sınavı yapılacaktır.