Hocaların Hocası Prof. Dr. Uğur Ersoy’un 90. yaş gününü kutlamak amacıyla, bir etkinlik düzenlenmektedir.
Kadim dostları ve öğrencilerinin önayak olmasıyla başlatılan ve ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanlığınca düzenlenmekte olan bu bir günlük etkinlik, 25 Haziran 2022 Cumartesi günü ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonunda gerçekleştirilecektir.
İnşaat Mühendisleri Odası ve Türkiye Prefabrik Birliği destekleriyle gerçekleştirilecek olan ve dijital kanallar üzerinden canlı olarak yayınlanması planlanan bu etkinlikte Uğur Hocamız ODTÜ KKM Kemal Kurdaş salonunda yüz yüze bulunacaktır. Canlı yayın herkese açık olmakla birlikte, yüzyüze katılım salon kapasitesiyle sınırlı olduğundan, sağlıklı bir organizasyon için bir ön kayıt düzeni gerekmektedir. Yüzyüze oturumlara katılmak isteyenlerin 31 Mayıs gününe kadar ODTÜ İnşaat Mühendisliği internet sayfasından (ce.metu.edu.tr) kayıt yaptırmaları beklenmektedir. Katılım onayları en kısa süre içinde başvuranlara duyurulacaktır.
Uğur Hoca için kısa bir video kolajı hazırlanacaktır. Bu videoya katkıda bulunmak isteyenler kısa videolarını (en çok 1 dakika) 31 Mayıs gününe kadar ODTÜ İnşaat Mühendisliği internet sayfasından yüklemeleri beklenmektedir.

Katılım kaydı için: https://forms.gle/K2udZnEyZkTwrm5A9

Video yüklemek için: https://forms.gle/nZsfKXpSzCBoLjso7

Tüm katılımcılara şimdiden teşekkür ederiz…


Son Güncelleme:
28/04/2022 - 18:33